Jauna subjekta ievadīšana

Šajā lapā jūs variet ievadīt datus par Jūsu uzņēmumu (iestādi, organizāciju) kuri būs publiski pieejami interneta vietnē www.atradu.lv

Obligāti jāaizpilda ir tikai "Nosaukuma", "Darbības jomu" un "Atslēgvārdu" datu lauki, tomēr, jo vairāk lauku aizpildīsiet, jo vieglāk un ērtāk būs ne vien atrast Jūsu uzņēmumu (iestādi, organizāciju) ar meklēšanas palīdzību, bet arī tas tiks norādīts augstākās pozīcijās meklēšanas rezultātu lappusēs.

Piezīme. Ievadītie dati tiks publicēti tikai pēc vietnes administratora pārskatīšanas.

Uzņēmuma nosaukums:
Statuss:
Reģ. Nr.:
PVN maksātāja Nr.:
Vadītājas vārds un uzvārds:
Skype:
Darbības jomas
Darbības jomu izvēle
Aizvērt
Atzīmējiet darbības jomas, kuras visprecīzāk atbilst Jūsu uzņēmuma (iestādes, organizācijas) darbībai. Pēc vajadzīgo jomu atzīmēšanas/marķēšanas uzklikšķiniet uz pogas "Aizvērt" šī loga augšējā labajā stūrī.
Atzīmēts:
Atzīmēts:
Adrese
Adrešu piemērs: Merķeļa iela 3-3, LV-1050, Rīga, Latvija, galvenā ofisa adrese. Mūkusalas iela 41, LV-1004, Rīga, Latvia, veikala adrese; Lielā iela 25-25, LV-3001, Jelgava, Latvija, filiāles adrese
Iela un mājas numursPasta indekssPilsētaPašvaldībaValstsKomentāri 
Telefona numuri
Piemēri, kā ievadīt telefona numurus: 67123456, ofiss; 63412345, Liepājas filiāle; utt.
Reģ. Nr.NumuruKomentāri 
E-pasts
Piemēri, kā ievadīt e-pasta adreses: info@domens.lv, kopējais e-pasts; pasutijumi@domens.lv, pasūtījumi, utt.
E-pastsKomentāri  
Fakss
Faksa numura ievadīšanas piemēri: 67112233, kopīgais faksa numurs; 67998877, filiāle Nr... utt.Lai norādītu ārzemju faksa numuru, ievadiet valsts kodu, numuru un + zīmi priekšā.
Reģ. Nr.NumuruKomentāri 
Mājas lapas adrese
Ievadiet mājas lapas, kas saistītas ar jūsu uzņēmumu (iestādi, organizāciju), adreses.
 
Darba laiks
Darba laika piemērs I-V: 8.00-17.00; VI: 8.00-16.00; VII: slēgts
Par mums
Īsi aprakstiet uzņēmuma (iestādes, organizācijas) vēsturi, darbību, pieredzi un citu līdzīgu informāciju, kas var būt noderīga Jūsu potenciālajiem klientiem.
Atslēgas vārdi
Ierakstiet atslēgvārdus, kurus izmantojot apmeklētāji varēst atrast jūsu uzņēmumu (iestādi, organizāciju) datu bāzē. Vārdus rakstiet nominatīvā. Atsevišķus atslēgvārdus atdaliet ar komatiem. Piemēram: brošūras, vizītkartes, bukleti, drukāšana, digitālā druka, utt.
Atlaides, akcijas, īpašie piedāvājumi
Ievadiet savu produktu vai pakalpojumu atlaides, akcijas vai īpašos piedāvājumus. Uzrakstiet nosaukumu un tekstā īsu sava piedāvājuma aprakstu. Ja vēlaties, norādiet sava piedāvājuma derīguma termiņu, tas ir, laiku, līdz kuram piedāvājums tiek publicēts interneta vietnē.
Nosaukums:
Derīgs līdz: gadi     mēneši     dienas
Teksts:
Uzņēmuma (iestādes, organizācijas) logo:
Logotips var būt JPG, JPEG, GIF vai PNG failu formātā. Logotipam var būt jebkādi gabarīti, bet faila lielums nevar būt lielāks kā 128 KB. Ja jūs nevariet pievienot savu logotipu, lūdzu nosūtiet to uz e-pasta adresi info@atradu.lv un norādiet arī savas kompānijas nosaukumu.
Dokuments:
Dokuments. Šī papildus funkcionalitāte priekš potenciālajiem klientiem dod iespēju Jums atstāt savu atsevišķu failu. Tas var būt katalogs, kompānijas prezentācija, produkta reklāmas brošūra, un tamlīdzīgi. Dokuments var būt DOC, DOCX, PPT, PPTX, PDF, JPG, JPEG, PNG vai fails. Faila izmēram jābūt mazākam par 4 MB.
Dokumenta nosaukums
 
 
Pievienot jaunu uzņēmumu (bezmaksas)
 Lietuva